Toshiba klima yetkili satıcısı SRL Enerji'ye hoşgeldiniz...
×

Uyarı

Model class TZ_Portfolio_PlusModelArticle not found in file.

Gizlilik politikamız

Toshibatek.com olarak kişisel bilgilerinizi korunması en önemli önceliklerimizden biri olduğundan, verilerinizi kişisel verilerin korunması kanununa uygun şekilde koruyoruz.

Aşağıda yer alan politikamızda Toshibatek.com’un hangi verileri toplayabileceğini, bu verileri nasıl kullanacağını ve koruyacağı ve kimlerle paylaşabileceğini bilgilerinize sunarız. 

Kişisel Veriler
Kayıt, anket, form doldurma gibi yolları kullanarak, gönüllü olarak adınız, soyadınız, telefon numaranız, eposta adresiniz vb. gibi kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmadığınız sürece web sitemiz aracılığıyla sizin rızanız olmadan kişisel verilerinizi toplanmayız.

Kullanım Amacı
Kişisel verilerinizi bizimle paylaştığınız zaman bu verileri aşağıdaki amaçlarla kullanırız;

  • İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi
  • Lojistik Faaliyetlerinin Yürütülmesi
  • Mal / Hizmet Satın Alım Süreçlerinin Yürütülmesi
  • Mal / Hizmet Satış Sonrası Destek Hizmetlerinin Yürütülmesi
  • Mal / Hizmet Satış Süreçlerinin Yürütülmesi
  • Mal / Hizmet Üretim Ve Operasyon Süreçlerinin Yürütülmesi
  • Müşteri Memnuniyetine Yönelik Aktivitelerin Yürütülmesi
  • Pazarlama Analiz Çalışmalarının Yürütülmesi
  • Talep / Şikayetlerin Takibi
  • Ürün / Hizmetlerin Pazarlama Süreçlerinin Yürütülmesi

Amaç Sınırlandırılması

Toshibatek.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

İdari ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Güvenlik 
Kişisel bilgilerinizin ve gerçekleştirmiş olduğunuz işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu amaçla, başka programlar kullanabiliriz.

Ancak, gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitemize yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Toshibatek.com sorumlu değildir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Veriler
Toshibatek.com’a erişiminizle birlikte kişisel olmayan verileri otomatik olarak toplayabiliriz. Bu veriler; kullanılan İnternet tarayıcısı ve işletim sisteminin türü, geldiğiniz web sitesinin alan adı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar vb. gibi bilgileri içerir.  Bu bilgileri web sitemizin performansını ölçmek ve içeriğini geliştirmek amacıyla kullanabilir ve iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. 

Sorular ve Yorumlar 
Kişisel verilerinizi gözden geçirmek, her tür yanlışlığı düzeltmek, değiştirmek veya silmek gibi tüm makul taleplerinize cevap vereceğiz. Veri Gizliliğini Koruma Politikası hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen bizi 0212 608 08 18 numaralı telefondan arayın ya da This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine eposta gönderin.  

Gizlilik politikamızdaki değişiklikler bu sayfada yayınlanacaktır.  Güncel bilgiler için lütfen sürekli kontrol edin.